יעקב ברוש משמיץ את הדיירים

למה מוקצות כ-2500 דירות לגורמים שאינם זכאים לדיור ציבורי? זה ההסבר שמספק לכך מנכ"ל עמידר: "בצורה שכזו דיירי הדיור הציבורי אינם חיים באותו בניין עם דיירים אחרים כמוהם. הם גרים עם אוכלוסיה חזקה יותר, מקבלים דוגמה טובה ובגלל השיעור הנמוך שלהם הם לא פוגעים בבניין".

כדי להסביר את העוול, שמבקר המדינה כינה "פגיעה בטוהר המידות", מוסיף ברוש חטא על פשע, ובראיון לתקשורת משמיץ את הדיירים, רומז שהתנהגותם הבעייתית היא האחראית למצבם, ומציג אותם בצורה גזענית כבעלי התנהגות עבריינית שזקוקים למישהו שיחנך אותם.

הוא לא היחיד שמטפח תדמית שכזו לדיירים, גם מנכ"ל משרד השיכון כינה את דיירי הדיור הציבורי אנשים קשים שמכבידים על הרשויות, סמנכ"ל עמידר מכנה אימהות חד הוריות עברייניות ושר השיכון מכנה את הפעילים שנאבקים על הדיור הציבורי "גורמים קיצוניים", אבל כמו שזהבה, פעילת הצוות, אומרת, "האנשים לא קשים, המדינה קשה" ואנחנו כאן כדי לספר לכם ולכן מי הם העבריינים האמיתיים ומהו האיום אמיתי!

עמידר ומשרד השיכון העלימו מקופת הדיור הציבורי 3 מיליארד ש"ח. עמידר ומשרד השיכון מפנים משפחות מביתן לרחוב. עמידר ומשרד השיכון משכנים בדירות ציבוריות את המקורבים שלהם, גם משתמשים בדיור ציבורי כדירת נופש לעובדים. עמידר טוענים שאין כסף לשפץ דירות שמצבן מסכן חיים, אבל משקיעים מיליונים בשנה על שיווק ופרסום.

מר יעקב ברוש, במקום להשמיץ את הדיירים, עדיף שתרכין ראשך בבושה ותגיד "טעינו"!

יעקב ברוש

יעקב ברוש

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s