מנכ"ל חלמיש פורש על רקע סכסוך עם הדירקטוריון /

המקור לכתבה

דירקטוריון חלמיש בראשות רחל תורג'מן הודיע לאחרונה כי איבד אמון במנכ"ל על רקע מחלוקת בסוגיית הדיור הציבורי, שעליו מופקדת החברה

גיל סער, מנכ"ל החברה הממשלתית-עירונית חלמיש, פרש מתפקידו על רקע מחלוקת מתמשכת עם יו"ר דירקטוריון החברה רחל תורג'מן, כך נודע ל-nrg עסקים.

רחל תורג'מן. חילוקי דעות שהובילו להדחת המנכ

רחל תורג'מן. חילוקי דעות שהובילו להדחת המנכ"ל צילום:ראובן קסטרו

נוסף על כך, תורג'מן הודיעה ליועץ המשפטי של החברה, עו"ד ליאור עמידור, על הפסקת ההתקשרות עם משרדו בשל החלטת החברה להעסיק יועץ משפטי פנימי.

דירקטוריון חלמיש הודיע לאחרונה כי איבד אמון במנכ"ל על רקע מחלוקת בסוגיית הדיור הציבורי, שעליו מופקדת החברה. במרכז המחלוקת בין סער לתורג'מן עמד הטיפול בתושבי שכונת כפר שלם בתל-אביב המתגוררים על קרקע מדינה שבה פוטנציאל להקמת 1,800 יחידות דיור.

חלמיש הגישה תביעת פינוי כנגד 500 משפחות שהגדירה כפולשים וטענה כי אין להן

זכויות בקרקע. ואולם, עם כניסתה של תורג'מן לתפקיד לפני כחצי שנה הוקפאו התביעות למשך 3 חודשים על מנת לבצע סקר מקיף שיבחן כמה מהמשפחות זכאיות לפיצוי.

טענה נוספת נגד סער היא שבמהלך כהונתו נמצאו יותר מ-500 דירות עם ליקויי בטיחות שלא תוקנו, נושא שבא לידי ביטוי בחריפות בדוח מבקר המדינה 2011.

תורג'מן מסרה בתגובה: "דירקטוריון חלמיש הקים ועדת איתור לצורך בחירת מנכ"ל חדש, ויעשה זאת בזמן המהיר ביותר על מנת שהחברה תוכל לטפל במטלות העומדות בפניה ובראשה הטיפול בדיור הציבורי'  הגדלת הפתרונות לדיור הציבורי, וניסיון ליצירת מתווה משותף עם התושבים בכפר שלם ובהסכמה".

גיל סער אישר כי פרש מתפקידו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s