עבריינים ברישיון – עמידר באר שבע \ באר שבע המשוחררת

מאת באר-שבע המשוחררת‏ בתאריך יום ראשון 4 מרץ 2012‏ בשעה 11:03‏ ·‏

סרטונים ומסמכים מוכיחים שעמידר באר שבע מתנהלים כמו כנופיה של עבריינים, מוסרים עדויות שקר למשטרה ומפחידים באופן לא חוקי משפחות בפלישה.
לקרוא ולהפיץ!

ביום שלישי, 28.2, העבירה מיטל אברהם את יתר הרהיטים שלה לדירת עמידר שאליה פלשה בשכונת נווה זאב. כשהגיעו המובילים הם נעצרו ע"י ארבעה בריונים לא מזוהים שעמדו מחוץ לבית של מיטל, כשבמקביל ניתקו לה את הבית מחשמל וממים. מיטל הזמינה משטרה וחיכתה לפעילים, ובינתיים פתחה את הדלת למובילים. לתוך הדירה התפרצו ארבעה בריונים מגודלים, שסירבו לצאת או לתת למובילים להמשיך בעבודה. למקום הגיעו שוטרים ופעילים ואחד הבריונים הזדהה כאריאל, אב לשלושה ילדים, שחתם חוזה שכירות עם עמידר לפני יומיים.

משטרת באר שבע לא ראתה לנכון לעכב אדם שניסה לפרוץ לדירה, חתך את החשמל ואת המים ואיים על אישה. אחרי ברורים התברר שאריאל הוא בכלל לא דייר של עמידר – הוא בכלל קבלן שיפוצים שמסר דיווח שקרי על הזהות שלו לשוטרים במקום. את המידע קיבלנו דרך החוזה שהציג – שמוכיח שמדובר בקבלן של עמידר שקיבל הוראות וציוד להתמודד עם המשפחה שפלשה, כי ככל הנראה, עמידר לא ציפו שנערב משטרה. בזמן האירוע, התקשר אריאל ישירות לאורנה זיו, מנהלת עמידר, וגם השיחה הזו מתועדת. חשוב להבהיר: עמידר שלחה קבלן שיפוצים שניסה לפרוץ לדירה שעמידר ידעו שפלשו אליה; הקבלן ניסה לפרוץ בכוח את הדלת וניתק את המים והחשמל למשפחה – שאלו עברות פליליות לכל דבר; קבלן השיפוצים, אריאל, שיקר לשוטרי באר שבע במצח נחושה על זהותו, וטען שהוא דייר שקיבל את הדירה. לשמחתנו, החברים שהביא אתו, בעצמם נפגעי עמידר והדיור הציבורי, ולאחר שיחה אתם, הם הודו שהוא רק קבלן שיפוצים ושבאו לעזור לו.

עמידר באר שבע הגישו תלונה נגד לאה שמי, אם חד הורית לשני ילדים חולים ובעלת 100% נכות, לאחר שפלשה לדירת עמידר. היום בבוקר הגענו לתחנת המשטרה כדי ליידע את כוחות הפינוי שמשפחת שמי השלימה 30 יום בנכס – ולכן אסור לפנות אותה ללא צו בית משפט. בתחנת המשטרה נדהמנו לגלות שאף על פי שמשפחת שמי פלשה בסוף ינואר, ויש מסמך התחברות לחברת החשמל כדי להוכיח זאת, עמידר דיווחו שהפלישה החלה ב-14.2. זה שקר גס ועמידר יודעים את זה מצוין. מעבר לזה, יש לנו הוכחות מצולמות מביקור של קבלן חשמל של עמידר שהגיע לדירה ב-6.2, כשלאה כבר הייתה בבית. כלומר: נציג עמידר היה בדירה שבוע לפני התאריך שמסרה עמידר למשטרה, ולמרות זאת העבירו דיווח שקר למשטרה, ככל הנראה, כדי להרוויח זמן עבור המשטרה ולהקל עליה בזריקה של המשפחה לרחוב. ככה תעשה לך מלחמה במשפחות מוחלשות: דיווחי שקר למשטרה וסילוף עובדות. יש לנו הוכחות חותכות, והבוקר העברנו אותן ליועמ"ש המשטרה.

הגיע הזמן שכולם ידעו מה מעוללת עמידר וחברות הדיור הציבורי. אלו גופים ציבוריים שמתנהגים כמו עבריינים, ששולחים בריונים לאימהות חד הוריות ומפוחדות שמחפשות נואשות קורת גג לילדים שלהן. נמשיך לתעד ולהקליט וננחה גם המשפחות להמשיך לפעול כך, ויחד נחשוף את הפשעים והשקרים עד שיהיה לדבר הזה סוף!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s