הפעלת לחצים למניעת פינוי משפחת בן אברהם \ המעברה

עובדיה יושב מול משרדי עמידר בירושלים מהבוקר. בינתיים יצאה אליו מישהי בכירה והתחננה שיפסיק. אנו קוראים לכולם לשלוח פקסים שיפעילו לחץ בתוך המשרד לבטל את הפינוי!
עוד מידע על הפינוי כאן. האירוע בפייסבוק כאן. אירוע מניעת הפינוי כאן
למי שאין פקס ניתן לשלוח בחינם מהאינטרנט בקישור הזה:עמוד שליחת פקס חינמי בפריפקס
פקס עמידר ירושלים- 02-6237333
עמידר- משרדים כלליים- יעקב ברוש פקס- 03-6095485
שר השיכון פקס אישי- 026496713
משרד השיכון 02-5847688אימיילים
חברת עמידר, שר השיכון, ראש הממשלה

לכבוד

מנכ"ל עמידר – מר יעקב ברוש
מנהל חטיבת ירושלים ויהודה בעמידר 
– מר זאב פניני
שר הבינוי והשיכון 
– מר אריאל אטיאס
ראש ממשלת ישראל 
– מר בנימין נתניהו

הנידוןעצרו מיד את פינויה של משפחת בן אברהם לרחוב!

אני פונה אליך בבקשה לסייע במקרה של דיני נפשותעובדיה בן אברהםגבר בן 60, ואשתומרים בן אברהםבת ה-59, עתידים להיות מפונים בסוף החודש מביתם אל הרחוב הירושלמי הקרמדירת דיור ציבורי בנווה יעקבלזוג בן אברהם חוב על דירת דיור ציבורי של עמידר אותו אין ביכולתם לשלםהכנסתם היחידה של השניים מסתכמת ב-1300 שקלים מביטוח לאומיוהכנסה לא קבועה של 700 שקלים נוספים כהבטחת הכנסהשכר הדירה אשר נדרש מהשניים הוא 750 שקלים שאין ביכולתם לשלםכי כל הכנסתם מופנית לחשבונות ולמזון.

עובדיה בן אברהם, 60, בעל 60% אי כושר עבודה לאחר שנפגע בתאונת עבודה לפני כשלוש שניםסובל מבעיות רפואיות ונפשיות שונותמרים בן אברהם סובלת מדיכאון קליניסכרתלחץ דם גבוה וכולסטרולהכסף המצוי בידי השניים אינו מספיק אפילו לתרופות הנדרשות להםשלא לדבר על תשלום שכר הדירה.

על פי צו הפינוי שנמסר לזוג לפני כחודשייםב-27 לפברואר הם עתידים להיות מפונים מביתםמושלכים אל הרחוב הירושלמי הקר בלי שום חלופה ללכת אליהאנו מבקשים בכל לשון של בקשה למנוע את הפינוימנכ"ל עמידר כבר אמר כי עלותו של פינוי היא 50,000 שקליםהאם לא עדיף להשקיעם בקורת גג בטוחה לבני הזוג אברהם מאשר להשליכם לרחוב?  אי אפשר לתאר את האכזריות שבפינוי זהכאשר אפילו עובדת סוציאלית לא נשלחה אל הזוג לפני משלוח צו הפינוי כדי לברר את מצבם ואת גורלם במקרה של פינוי.

עובדיה בן אברהם הינו פעיל במאבק לדיור ציבורי בירושליםהתובע את חידוש לקיחת האחריות של המדינה על הדיור הציבוריבניית דיור ציבורי חדשאכלוס בניינים ריקים בירושלים ובכל רחבי הארץואת הדרישה הבסיסית ביותר – לא יפונו אנשים אל הרחובלא ייתכן כי המדינה לא תבנה דיור ציבורי כבר למעלה מעשורותפנה אנשים לרחובעובדיה תובעוכולנו תובעיםאת עצירת הפינויים מהדיור הציבורי במצב זה

רק בסוף השבוע התפרסם כי אדם בנהריהדניאל אדריניסה להתאבד יומיים לפני פינויו אל הרחוב עלידי חברת עמיגורגם עובדיה אומר כי אין לו דבר להפסידכחבר/תו  למאבקלא אאפשר את פינויואנו רואים בכם באופן אישי אחראים לחייהם ושלומם של עובדיה ומריםודמםחס וחלילהיתבע מכםהורו על עצירת הפינוי של משפחת בן אברהם ועצירת הפינויים מן הדיור הציבורי הקורס וחדשו את בנייתובנו חיים ולא מוות!   

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s