צו פינוי לאיציק ולילי מנשה לתאריך 14-3-12

יצחק ולילי מנשה הם זוג הורים לילד שגרים כיום בדירת עמידר בגבעת שמואל. יצחק חי בדירה מזה למעלה מ-22 שנים. הוא התגורר שם עם הוריו עד לפטירתם, כלומר הוא זכאי לדירה בחזקת דייר ממשיך, אלא שמיד לאחר פטירת אמו הגישה עמידר תביעת פינוי כנגדו וכנגד משפחתו בטענה שלא התגורר בדירה בששת החודשים שקדמו למותה של אמו ולכן הוא אינו זכאי למעמד של דייר ממשיך. יצחק מספר שגר בדירה במשך כל התקופה, אך מכיוון שהוא ואשתו מתפרנסים בדוחק, אין באפשרותם לממן ייצוג משפטי וכתוצאה מכך הפסידו בדיון המשפטי. בית משפט השלום ברחובות הוציא למשפחה צו פינוי בטענה שיש להתחשב בתור הממתינים הארוך של הזכאים לדיור הציבורי.

אלו הדברים שכתב יצחק מנשה ליעקב ברוש – מנכ"ל עמידר:

אני פונה אליך  בשמי ובשם אשתי כמוצא אחרון ,לפני שאנחנו מושלכים לרחוב. אין לנו  כל קורת גג חליפית והמשמעות של דחיית עיכוב הביצוע ואי חידוש התיק הינה- השלכת המשפחה לרחוב בעוד כשבוע!!!!!!!

הנני פונה אליך אדוני הנכבד , בצעד של ייאוש ולפנים משורת הדין לסייע לנו ,להיפגש בדחיפות, לשמוע את עמדתנו בניסיון לסייע לנו שלא  להיות מושלכים לרחוב. אנחנו מתחננים אלייך, בבקשה עזור לנו, לקח לנו המון שנים והמון כסף להביא ילד לעולם לאחר המון טיפולי הפריה שלא צלחו, ורק לאחר 4 שנים הצלחנו להביא ילד.אין לנו עוד מי שיעזור לנו, אנחנו לא בקשר עם המשפחה שלנו ואין לנו עזרה מאף אחד.

 ב-14/3/2012 מתייצבים בגבעת שמואל למנוע את הפינוי!

לפרטים והצטרפות לפנות לספיר sap170@walla.com  054-7800665

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s